בית ספר מיוחד לחינוך ולאמנויות

הפרוייקטים שלנו

מקצועות

קרמיקה

פעמיים בשבוע זוכים התלמידים בשיעורי קרמיקה בהנחייתה של המורה נעמה. התלמידים מתעסקים בחמר, יוצרים, צובעים ויוצאים עם תוצרים שימושיים לבית ולבית הספר.

לקריאה נוספת…

אומנות

כל ילד הוא אמן, כך אמר פאבלו פיקאסו, וכך אנו רואים בכל יום ויום. כל תלמיד בדרכו הייחודית לו הוא אמן יוצר. בשיעורי אמנות  הדבר בא לידי ביטוי במגוון רחב של טכניקות, חומרים ואפשרויות.

לקריאה נוספת…

מוזיקה

שיעורי מוזיקה הם מהשיעורים האהובים על התלמידים בבית הספר ומתקיימים בחדר מוזיקה עשיר. התלמידים נחשפים לכלים מגוונים- פסנתר, גיטרה, גונג, דרבוקות ועוד, מכירים שירים חדשים, ונחשפים למקצבים. 

לקריאה נוספת… 

בישול

עוגות ועוגיות, חלות לשבת, מרקים בחורף, פשטידות, סלטים, פיצות ומאכלים רבים נוספים מתבשלים מידי שבוע במטבח הלימודי בבית הספר. תוך לימוד התנהלות במטבח משפרים התלמידים מיומנויות עצמאות ומוטוריקה, ונהנים לאכול ממעשה ידיהם.

לקריאה נוספת…

יוגה

שיעורי יוגה מאפשרים לתלמידים מרחב בטוח בו ניתן להרפות, לנוח, לנשום ברוגע, להקשיב לצלילים ולנוע במרחב.

לקריאה נוספת…

מחול

כחלק מהפיכתו של בית הספר לבית ספר לאמנויות, צרפנו את תחום המחול להיות חלק בלתי נפרד. בשיעורי מחול מתנסים התלמידים בקצב ותנועה, נחשפים לסגנונות ריקוד שונים ועוד.

לקריאה נוספת… 

חינוך גופני

על מנת לשמור על בריאות התלמידים ולפתח את עצמאותם, ביטחונם האישי וההתנהלות המרחבית שלהם, משתתפים התלמידים בשיעורי חנ"ג מגוונים הכוללים קיר טיפוס, סולמות, מסלולים מוטורים ועוד.

לקריאה נוספת…

הוקי גלגליות

החלקה על גלגליות דורשת אומץ, ביטחון ומגוון יכולות מוטוריות. התלמידים זוכים בשיעורי גלגליות ומחזקים את ההערכה העצמית, המוטוריקה והקשר עם אנשי הצוות.

לקריאה נוספת…

גינון

מאחורי בית הספר צומחת גינה להפליא, המטופחת בידי התלמידים. הגינה מזמנת ומאפשרת לתלמידים לתרגל מגוון רחב של מיומנויות שונות: מוטוריקה, עצמאות, עשייה למען האחר ועוד.

לקריאה נוספת…

ספריה

ספריית בית הספר מעוצבת באופן מותאם ונגישה לכל התלמידים. בנוסף לסיפורים מומחשים, התלמידים נחשפים למגוון משחקים, יצירות ופעילויות ספרותיות.

לקריאה נוספת…

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות